اخبار :   

لاگین افقی


مراسم رونمایی ازنماد ثبت جهانی فرش ساروق مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی - جواد نجمی   
یک‌شنبه، ۰۶ دی ۱۳۹۴
مراسم رونمایی از نماد ثبت جهانی فرش نفیس ساروق روز دوشنبه ۷/۱۰/۹۴ با حضور مسئولین کشوری واستانی درمحل حسینیه امامزادگان ۷۲تن شهر ساروق برگزار می گردد همزمان با مراسم مذکور نمایشگاه فرش های نفیس و هنری بافندگان ساروق برقرار می باشد.

آخرین بروزرسانی ( یک‌شنبه، ۰۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۷ )
 
استعفای آقای مهدی عراقیه شهردار ساروق مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی - جواد نجمی   
دوشنبه، ۰۹ آذر ۱۳۹۴

به اطلاع تمام مردم عزیز و فهیم میرساند جناب عراقیه فراهانی شهردار ساروق طی نامه ای از سمت خود استعفا داده و در تاریخ هفتم آذر ۱۳۹۴ با تصویب شورای اسلامی شهر و موافقت تمامی اعضا قرار گرفت و جناب آقای جواد نجمی بصورت موقت با رای اکثریت شورا به سمت سرپرست شهرداری ساروق منصوب گردید.

 
نخستین نمایشگاه دستاوردهای نماز جمعه شهر ساروق در مصلی بیت المقدس اراک برگزار شد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی - جواد نجمی   
دوشنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۴
نخستین نمایشگاه دستاوردهای نماز جمعه شهر ساروق در مصلی بیت المقدس اراک برگزار شد. نخستین نمایشگاه دستاوردهای نماز جمعه شهر ساروق  با عنوان تجلی گاه وحدت وبصیرت از پنجم تا نهم مرداد ماه  در مصلی بیت المقدس اراک برگزار شد. در این نمایشگاه، غرفه ستاد نماز جمعه شهر ساروق با همکاری شهرداری ساروق دایر شد، که بخشی از فعالیت های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی صورت گرفته توسط ستاد نماز جمعه ساروق درسه سال اخیر در قالب ع…

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۷ )
 
برگزاری جشن بزرگ گل وگلاب در ساروق مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی - جواد نجمی   
یک‌شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
                       

آخرین بروزرسانی ( یک‌شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۱ )
 
ارتقاء درجه شهرداری ساروق مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی - جواد نجمی   
شنبه، ۰۲ خرداد ۱۳۹۴

شهرداری ساروق با یک درجه تغییر از درجه یک به دو ارتقا یافت.

وزارت کشور در نامه‌ای با ارتقای درجه شهرداری ساروق موافقت کرد و بر این اساس شهرداری ساروق با یک درجه تغییر از درجه۱به ۲ ارتقا یافت.

در این نامه که به امضای جناب آقای عبدالرضارحمانی فضلی وزیر محترم کشور رسیده ذکر شده است: بنابر بررسی های به عمل آمده و مستند به ضوابط تعیین شده از طرف سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور از اول اردیبهشت ۹۴ درجه آن شهرداری دو تعیین می گردد تا ملاک عمل قانونی قرار گیرد.

درجه شهرداری ساروق از سال ۱۳۸۹ تاکنون یک بوده که پس گذشت ۵ سال و با پیگیری شهرداری و حمایت شورای محترم اسلامی شهر و البته با عملکرد مطلوب این دو نهاد بویژه در سالهای اخیریک درجه ارتقا یافته است.

هر چه درجه شهرداری یک شهر باالاتر باشد از بودجه‌ی بیشتری برخوردار خواهد بود و امکان اجرای طرح های عمرانی فراهم تر خواهد شد و امیدواریم این اتفاق مبارک منجر به پیشرفت و توسعه شهری بیشتر ساروق شود.


آخرین بروزرسانی ( شنبه، ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۶ )
 
خرید ماشین جدید حمل زباله توسط شهرداری ساروق مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی - جواد نجمی   
سه‌شنبه، ۰۱ اردی‌بهشت ۱۳۹۴
خرید ماشین جدید حمل زباله شهردار ساروق از خرید یک دستگاه ماشین حمل زباله جدید خبر داد . مهندس عراقیه فراهانی گفت: برای‌ خرید این ماشین حدود مبلغ ۱۴۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی این شهرداری وهمکاری سازمان همیاری ها و شهرداریهای کل کشور صرف شده است . وی افزود: این کار در راستای تسریع در جمع آوری و حمل زباله ها و ارائه خدمات بهتر به شهروندان صورت گرفته است که با پیگیری های بعمل آمده افزوده شدن این د…
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 8 از 21

آمار و بازدیدهای سایت

mod_vvisit_counterامروز23
mod_vvisit_counterدیروز24
mod_vvisit_counterاین هفته47
mod_vvisit_counterاین ماه1098
mod_vvisit_counterکل بازدیدها49399

جدیدترین مطالب و اخبار

تبلیغات

اوقات شرعی